Najczęściej kupowane

Producenci

Informacja

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane


Medivis Lux Komfort 30 Zobacz większe

Medivis Lux Komfort 30 - materac Koło (MK Foam)

Nowy produkt

Materac Medivis Lux Komfort 30 z 2-warstwowym wkładem piankowym, średnio-twardy, o wysokości ok. 30 cm. Ekskluzywny materac dla wymagających klientów.

Więcej szczegółów

2 026,00 zł brutto


Więcej informacji

Komfortowy materac "Medivis Lux Komfort 30" marki MK Foam (Koło) - z wkładem z pianki termo- i wysoko-elastycznej, o średniej twardości i o wysokości ok. 30 cm.

Wkład materaca Medivis Lux Komfort 30

2-warstwowy wkład wykonany z różnych 7-strefowych pianek, o różnych właściwościach i twardościach. Górna warstwa wykonana z pianki termo-elastycznej o wysokości 8 cm, a dolna warstwa z pianki wysoko-elastycznej o grubości 22 cm.

Pianka termo-elastyczna (visco) charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami - pod wpływem temperatury i nacisku ciała użytkownika, idealnie dopasowuje się do jego kształtów, odpowiednio podtrzymując kręgosłup oraz niwelując napięcie mięśni i tym samym zwiększając komfort użytkowania i zapewniając zdrowy odpoczynek.
Pianka wysoko-elastyczna cechuje się wysoką sprężystością, wysokim komfortem oraz zapewnia solidne i równomierne podparcie ciała użytkownika. Dzięki piankom o różnych właściwościach i twardościach, użytkownik ma możliwość wyboru bardziej komfortowej dla niego strony do spania/użytkowania.

Zastosowane pianki, jak i cały materac Medivis Lux Komfort 30 posiada właściwości antyalergiczne - jest to środowisko w którym nie rozwijają się grzyby i roztocza. Dodatkowo, wkład piankowy posiada konturowo wycięte poziome kanały, które zwiększają wentylację wewnątrz materaca i odprowadzają nadmiar wilgoci.

Wymiary i pokrowce

Materac piankowy Medivis Lux Komfort 30 dostępny jest w wymiarach standardowych: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 i 200x200 cm.


Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość zamówienia w rozmiarze niestandardowym, np. 91x182, 155x220 cm itp.

Medivis Lux Komfort 30 dostępny jest w 5 pokrowcach niepikowanych (Anti-Stress, Impuls, Tencel Lux, Silver Lux, Spa&Thermo) oraz w jednym pikowanym pokrowcu Outlast. Pokrowce z serii Exclusive, antyalergiczne, rozpinane (możliwość prania).

Opisy dostępnych pokrowców:

pokrowiec anti-stres

Anti-Stress (nie pikowany) - bardzo dobrze odprowadza wilgoć, zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy, posiada doskonałe własności regulacji temperatury, materiał posiada powłokę antystresową, jest gładki i miły w dotyku.

Skład materiału: 35 % tencel – wiskoza wysokiej jakości, 57 % poliester, 8% elastan). Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60 st.C.

pokrowiec impulsImpuls (nie pikowany) - pokrowiec bardzo dobrze odprowadza wilgoć, posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, posiada doskonałe własności regulacji temperatury, jest gładki i miły w dotyku.
Skład materiału: 35 % tencel – wiskoza wysokiej jakości, 58 % poliester, 7 % elastan.
Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60 st.C.
pokrowiec Outlast (NASA)

Outlast - pokrowiec przyczynia się do utrzymania osobistego komfortu, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, przejmuje nadmiar wytworzonego ciepła i oddaje go w razie potrzeby na powrót do organizmu. W pokrowcu zastosowano Technologię Outlast® opracowaną pierwotnie dla NASA w celu ochrony astronautów przed wahaniami temperatury.
Skład materiału: 65% Tencel viskoza wysokiej jakości, 35% poliester. Pokrowiec przepikowany dzianiną Wellington OUTLAST® oraz owatą 120g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60 st.C.

MEDIVIS LUX KOMFORT 25 produkowany w Polsce, wyłącznie z jakościowych surowców produkowanych na terenie UE. Wszystkie materace i stelaże marki MK Foam wysyłamy bezpośrednio z magazynu producenta, znajdującego się w miejscowości Koło.

Termin realizacji: ok. 3-6 dni roboczych. DOSTAWA GRATIS! (dla zamówień powyżej 700 zł).

WAŻNE: materac jest fabrycznie nowym materacem - zostanie wykonany przez producenta MK Foam (Koło) wyłącznie na twoje zamówienie. Nie wysyłamy materacy leżących miesiącami na magazynie czy materacy ze zwrotów.

Opinie

Path: > > > Medivis Lux Komfort 30 - materac Koło (MK Foam)

Napisz opinię

Medivis Lux Komfort 30 - materac Koło (MK Foam)

Medivis Lux Komfort 30 - materac Koło (MK Foam)

Materac Medivis Lux Komfort 30 z 2-warstwowym wkładem piankowym, średnio-twardy, o wysokości ok. 30 cm. Ekskluzywny materac dla wymagających klientów.

30 innych produktów w tej samej kategorii: