Najczęściej kupowane

Producenci

Informacja

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane


Zeus Lux - materac Zobacz większe

Zeus Lux - materac Koło (MK Foam)

Nowy produkt

Materac Zeus Lux z 7-strefami twardości, wkład lateksowy utwardzony warstwą płyty kokosowej i lateksowym włosiem końskim. Materac o wysokości ok. 16,5 cm.

Więcej szczegółów

893,00 zł brutto


Więcej informacji

Twardy materac lateksowy Zeus Lux marki MK Foam, z siedmioma strefami twardości, utwardzony warstwą płyty kokosowej i lateksowym włosiem końskim. Materac o wysokości ok. 16,5 cm.

Wkład z lateksu najwyższej jakości, z dodatkiem naturalnej żywicy kauczukowej, z 7 różnymi strefami twardości, o grubości 12,5 cm. Latex obłożony jest obustronnie przekładką tapicerską oraz jednostronnie płytą kokosu (3 cm grubości), a z drugiej strony wkładu 5mm płytą kokosową oraz lateksowym włosiem końskim.
Pianka lateksowa charakteryzuje się wysokim komfortem, sprężystością oraz właściwościami antyalergicznymi i ortopedycznymi. Lateks to środowisko w którym nie rozwijają się bakterie i grzyby. Dodatkowo, jest trwały i odporny na odkształcenia. Wkład z pionowymi otworami umożliwia doskonałe odprowadzenie wilgoci oraz prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz materaca.

Zastosowana płyta kokosowa sprawia, iż Zeus Lux należy do materacy twardych, zalecany osobom powyżej 100 kg wagi oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa, którym zalecono użytkowanie twardych materacy.

Termin realizacji: ok. 3-6 dni roboczych. DOSTAWA GRATIS! (dla zamówień powyżej 700 zł).

WAŻNE: materac jest fabrycznie nowym materacem - zostanie wykonany przez producenta MK Foam (Koło) wyłącznie na twoje zamówienie. Nie wysyłamy materacy leżących miesiącami na magazynie czy materacy ze zwrotów.

Cechy materaca Zeus Lux:

  • wysokość: 16,5 cm
  • twardość: bardzo twardy
  • wielowarstwowy wkład - lateks obłożony płytą kokosową i z jednej strony lateksowanym końskim włosiem
  • wkład lateksowy z 7-strefami twardości
  • gęstość lateksu: 65 kg/m3
  • antyalergiczne pokrowce
  • wymiary standardowe i niestandardowe
  • zalecany stelaż: nie regulowany (na elastycznych listwach)
  • producent: M&K Foam (Koło)


Materac Zeus Lux występuje w pokrowcu standardowym lato-zima (bez zamka) oraz w rozpinanych pokrowcach z serii Exclusive.

Opinie

Path: > > > Zeus Lux - materac Koło (MK Foam)

Napisz opinię

Zeus Lux - materac Koło (MK Foam)

Zeus Lux - materac Koło (MK Foam)

Materac Zeus Lux z 7-strefami twardości, wkład lateksowy utwardzony warstwą płyty kokosowej i lateksowym włosiem końskim. Materac o wysokości ok. 16,5 cm.

6 innych produktów w tej samej kategorii: