Damsko - Męskie

Sklep online zMateracami.pl poleca serię materacy damsko-męskich. Od niedawna dostępne na rynku, teraz także do zamówienia przez Internet w naszym sklepie.

Materace damsko-męskie posiadają dwie różne twardości, odpowiadając tym samym na potrzebę komfortowego snu małżonków o znacznej różnicy w wadze ciała. Doskonałym przykładem tego typu materaca ...

Sklep online zMateracami.pl poleca serię materacy damsko-męskich. Od niedawna dostępne na rynku, teraz także do zamówienia przez Internet w naszym sklepie.

Materace damsko-męskie posiadają dwie różne twardości, odpowiadając tym samym na potrzebę komfortowego snu małżonków o znacznej różnicy w wadze ciała. Doskonałym przykładem tego typu materaca jest materac damsko-męski Adam i Ewa Multi. Produkt ten posiada dwie twardości. Wkład materaca wypełniony jest sprężynami kieszonkowymi typu multi pocket o średnicy 4 cm. Sprężyny te, wykonane z wysokiej jakości drutu, obłożone są warstwą pianki o wysokości 5 cm. Całkowita wysokość materaca to około 24 cm. Produkt jest dostępny w dwóch modelach, 7-strefowym (co oznacza 7 różnych stref twardości) oraz jednostrefowym (co oznacza z kolei jednolitą twardość na całej powierzchni materaca). Bez wątpienia wybór materaca damsko-męskiego może okazać się remedium na sprzeczki lub wątpliwości dotyczące wyboru odpowiednio twardego produktu, który zapewniać ma przede wszystkim komfortowy sen i wypoczynek.

Wybierając materac damsko-męski w sklepie internetowym zMateracami.pl, otrzymują Państwo gwarancję zakupu, która obowiązuje przez 24 miesiące. Zakupy z nami to szybkie i bezpieczne, a przede wszystkim korzystne transakcje. Zamówione produkty bezproblemowo docierają pod wskazany przez Państwa adres. W wyborze odpowiedniego materaca z pewnością pomoże bogata galeria zdjęć zaopatrzona w szczegółowe opisy, które zawierają wszelkie niezbędne informacje dotyczące oferowanego przez nas asortymentu. Gorąco zapraszamy do robienia zakupów w naszym sklepie!Więcej

Damsko - Męskie Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów