Sprężynowe - bonelowe

W naszym internetowym sklepie zMateracami.pl z łatwością odnajdą Państwo galerię zdjęć wraz ze szczegółowymi opisami produktów typu materace kieszonkowe-sprężynowe, a także materace sprężynowe-bonelowe. Przez chwilę skupmy swoją uwagę na tych ostatnich. W asortymencie naszego sklepu dostępny jest na przykład materac Kokos Medium. Dostępny w dwóc...

W naszym internetowym sklepie zMateracami.pl z łatwością odnajdą Państwo galerię zdjęć wraz ze szczegółowymi opisami produktów typu materace kieszonkowe-sprężynowe, a także materace sprężynowe-bonelowe. Przez chwilę skupmy swoją uwagę na tych ostatnich. W asortymencie naszego sklepu dostępny jest na przykład materac Kokos Medium. Dostępny w dwóch modelach, jedno- lub dwustronny, wykonany jest ze wspomnianych powyżej sprężyn bonelowych. Jego wysokość to 16 cm. Materac ten jest obłożony pianką poliuretanową oraz płytą kokosową, w zależności od modelu, jedno- lub dwustronnie. To kolejny model materaca w naszym asortymencie, który posiada antyalergiczny pokrowiec (tym razem bez zamka).

By zamówić materac Kokos Medium lub też inne materace sprężynowe-bonelowe, wystarczy skorzystać z naszej oficjalnej strony internetowej. Z myślą o Państwu przygotowaliśmy wspomnianą już, bogatą galerię zdjęć, które zaopatrzone są w szczegółowe opisy produktów. Jeżeli przed zakupem materaca dręczą Państwa wątpliwości związane z jego właściwościami, jego jakością, sposobem transportu - polecamy kontakt z przedstawicielami naszego sklepu. W tym celu na stronie internetowej umieściliśmy wszelkie niezbędne dane kontaktowe, a także zamieściliśmy formularz online, dzięki któremu prześlą do nas Państwo swoje pytania i wątpliwości, a my postaramy się na nie jak najszybciej odpowiedzieć.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu oraz do bezpiecznych, przyjemnych zakupów, które szybko i bezproblemowo docierają na wskazany przez Państwa w trakcie zamówienia adres.

Więcej

Sprężynowe - bonelowe Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów